kolmapäev, 9. detsember 2015

Tark raamat

Ühel ööl sattusime T.-ga macdonalsisse südaöist einet ostma. Kuna T.-l olid erinevad sooduskupongid, siis võtsime lisaks einele ka jäätist, mille sooduskupongi nimeks oli "armunutele".

Jäätist maiustades küsis T. minult ootamatult, et egas ma juba armunud ei ole. Hakkasin suure häälega naerma ja T. haaras riiulilt oma targa raamatu ja küsis valju häälega: "Kas E. (mina) armub homme?" ja avas raamatu suvalises kohas. Vastus oli: laugh about it!

T. ei jätnud jonni ja küsis raamatult uuesti: "Kas E. armub nädalavahetusel?" ja raamat vastas: ofcourse! Seda, millisel nädalavahetusel see juhtuma peaks, jättis raamat enda teada.:D

Meil on T.-ga alati nii, et koos olles kogu aeg juhtub midagi ja on lõbus. Eriti tore oligi nüüd, sest ma ei olnud teda tükk aega näinud. Ütlemata tore oli veel oma tavalise joogi kõrvale öösel kell kaks lauamängudega alustada, hoolimata sellest, et T.-l oli järgmine päev tööpäev ja minul tuli hommikul teise Eesti otsa vurada. Sellised hetked teevad õnnelikuks ja jäävad kauaks meelde. :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar